Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Krby zavěšené v prostoru

Dánský specialista na bio krby Decoflame opět dokázal, že stále určuje směr jejich vývoje. Decoflame vyvinul absolutní novinku - designový skvost mezi bio krby. Bio krb, který můžete zavěsit na strop kamkoliv do prostoru. Nemusíte už hledat místo na stěně pro nástěnný bio krb, hledat místo na podlaze nebo na stole či komodě pro stolní bio krb.
Geniální myšlenka zavěsit bio krby na strop totiž dala v Decoflame vzniknout designovému kousku – bio krbu Decoflame Ellippse. Nechte se unést originalitou designu a zkuste se porozhlédnout, kam by se dal tento designový prvek zavěsit právě u vás doma.

 

Bio krb Decoflame Ellipse - závěsný na strop

Bio krb Decoflame Ellipse - závěsný na strop

Ellipse je absolutní novinka a designový skvost nejen mezi bio krby. Jedná se o první biokrb, který můžete zavěsit na strop kamkoliv do prostoru.

Biokrb Decoflame můžete nyní volně zavěsit na strop, kamkoliv jen chcete. Už vás nebudou omezovat stěny, pověste si bio krb třeba doprostřed obývacího pokoje. Díky možnosti biokrb otáčet až o 360° můžete váš nový krb vždy nastavit tak, jak jen chcete.

Součástí je 1,5m dlouhý tubus.
 

242.000,-
 
 

Biokrb Decoflame můžete nyní volně zavěsit na strop, kamkoliv jen chcete. Už vás nebudou omezovat stěny, pověste si bio krb třeba doprostřed obývacího pokoje. Díky možnosti biokrb otáčet až o 360° můžete váš nový krb vždy nastavit tak, jak jen chcete.
I plamen můžete jednoduše regulovat, záleží jen na vás, jak velký plamen a jakou výhřevnost krbu zvolíte.

Není tento designový skvost to pravé pro vás? Nebo máte nějaké doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám odpovíme na otázky týkající se bio krbu Decoflame Ellipse.

Pokud Vás bio krb závěsný na strop nezaujal, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich velká variabilita.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty