Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Nástěnné krby

Závěsné bio krby značek Decoflame, Safretti, Ruby Fires, Planika a Vauni můžete jednoduše instalovat na každý typ stěny. Ať už máte postaveno z cihel, sádrokartonu, nebo bydlíte v paneláku, všude je možné nástěnné bio krby připevnit. Zavěšení nástěnného bio krbu na dřevěné stěny nedoporučujeme.
Kvalitní nástěnné bio krby díky své výhřevnosti efektivně doplní Vaše současné vytápění. Právě nástěnné bio krby od špičkových výrobců, jako jsou Decoflame, Vauni, Safretti, Ruby Fires, Planika mají konstrukci hořáku, která kombinuje krásný žlutý plamen s ekonomickým provozem. Takové nástěnné bio krby neslouží pouze jako designový doplněk, ale také jako přídavný zdroj tepla. Teplo navíc můžete regulovat díky hořákům s regulací. Díky tomu můžete závěsné bio krby používat i v horkém létě.

Všechny biokrby, které dodáváme jsou kvalitní s nadčasovým designem. Dopřejte si i Vy cenově dostupné biokrby, např. od výrobce Carlo Milano. Jeden z nejoblíběnějších kousků je Carlo Milano Creative.

Bio krb Kratki GOLF

Bio krb Kratki GOLF

Bio krb Kratki GOLF je nástěnný krb moderního designu vhodný do vašeho domu, bytu či kanceláře. Instalace krbu je velmi jednoduchá, pouze se pověsí na zeď. Ke krbu je možné přiobjednat sklo vysoké 15cm.

Bio krb Golf lze také vestavět.

 

 

1.457,-
 
Bio krb Kratki DELTA

Bio krb Kratki DELTA

Bio krb Kratki DELTA je nástěnný bio krb, který se svým jednoduchým a moderním designem stane vhodným doplňkem vašeho domova či kanceláře. Ke krbu je možné přiobjednat přední sklo, vysoké do 1/3 krbu (15cm).

Tento bio krb lze použít také jako vestavný.

 

Bio krb Delta patří k nejoblíbenějším kouskům. Zejména pro svoji příjemnou velikost - šířka 60 cm je prostě ideální. 

Rám bio krbu Delta může být buď černý, nerezový nebo odvážná zebra.

 

1.960,-
 
Bio krb Kratki DELTA 2

Bio krb Kratki DELTA 2

Bio krb Kratki DELTA 2 je nástěnný krb, který se stane ideálním doplňkem vašeho domu, bytu či kanceláře. Bez nutnosti stavebních úprav si můžete během chvíle užívat příjemnou pohodu otevřeného ohně. Mizí obavy z práce kolem krbu. Špína, dřevo ani kouř zde nejsou.

Ke krbu je možné přiobjednat přední sklo vysoké 15cm.

Bio krb DELTA 2  lze použít také jako vestavný bio krb.

Bio krb Delta 2 je o 30 cm širší než její sestra Delta (60cm). Také má větší hořák - 1,2l. Bude krásně hořet až 3 - 4 hodiny na jedno zapálení.

3.490,-
 
Bio krb Kratki Quat

Bio krb Kratki Quat

Bio krb Quat je nástěnný krb s velmi moderním designem, který se hodí do každého interiéru. Je k dostání ve dvou variantách - černá a nerez. Ke krbu lze doobjednat ochranné, přední sklo do 1/3 výšky krbu.

Bio krb Quat lze použít také jako vestavný bio krb.

 

VÝPRODEJ!!

 

3.718,-
 
Bio krb Kratki DELTA 3

Bio krb Kratki DELTA 3

Nástěnný bio krb DELTA 3 se je opravdu dlouhý  bio krb se 3 hořáky. Objem každého hořáku je 1l. Bio krb se dodává v černé barvě. Je možné objednat sklo. Díky svému výkonu se hodí do větších prostor. Jedná se o velmi elegantní bio krb klasických, moderních tvarů.

Bio krb DELTA 3 můžete použít také jako vestavný.

 

Inspirujte se díky fotogalerii - realizace bio krbu DELTA 3

Realizace, Bio krb DELTA 3 v Bruntále

4.018,-
 
BIO KRB Alpha

Bio krb Kratki ALPHA

Ekologický BIO krb Kratki ALPHA je ideální pokud toužíte po kouzlu otevřeného ohňe bez špíny, jisker, dřeva nebo kouře. Jeho instalace nevyžaduje žádné stavební úpravy nebo povolení a je vhodný do vašeho bytu, domu či kanceláře. Zaujme vás svým jednoduchým, moderním designem a širokou škálou povrchových úprav. Bio krb lze objednat s předním sklem.

Bio krb Alpha lze použít také jako vestavný bio krb.

5.064,-
 
Bio krb Kratki BALL

Bio krb Kratki BALL

Bio krb Kratki BALL je nástěnný krb jedinečného vzhledu. Ať už u vás doma, v kanceláři či restauraci navodí nezapomenutelnou atmosféru pohody. K dispozici ve varintě: nerez.

Psst ...Zatím ho nikdo v Praze nemá - budťe první zrovna vy!

Bio krb netradičních tvarů za supr cenu!

 

5.711,-
 
Bio krb BRAVO

Bio krb Kratki BRAVO

Bio krb Kratki BRAVO je nástěnný krb nadčasového designu, který umocní atmosféru Vašeho domu, bytu či kanceláře. Stačí zvolit vhodné místo na zdi a během chvíle si užívat nezapomenutelnou atmosféru otevřeného ohně bez obav ze špíny, kouře či nebezpečných jisker.

Ke krbu jde přiobjednat přední sklo do 1/3 velikosti krbu vysoké cca 15cm.

Bravo a Bravo 2 jsou velmi podobné krbíky. Pouze se liší dekorem rámu - jednou dole, jednou po straně.

Bio krb Bravo je možné také vestavět.

5.843,-
 
Bio krb Kratki BRAVO 2

Bio krb Kratki BRAVO 2

Bio krb Kratki BRAVO 2 je nástěnný krb nadčasového designu, který umocní atmosféru Vašeho bytu, domu či kanceláře. Stačí zvolit vhodné místo na zdi a během chvíle si užívat nezapomenutelnou atmosféru otevřeného ohně bez obav ze špíny, kouře či nebezpečných jisker. 

Krb je možné objednat s předním sklem, které je do 1/3 předního otvoru.

Bravo 2 je stejný jako sestra Bravo - liší se pouze položením barevného dekoru rámu. Jinak jsou rozměry a také ceny těchto bio krbů stejné.

Bio krb Bravo 2 lze použít jako vestavný.

5.843,-
 
Bio krb Kratki DUZY

Bio krb Kratki DUZY

Bio krb Kratki DUZY je nástěnný krb určený milovníkům klasického vzhledu. Zpříjemní vám atmosféru vašeho domu, bytu či kanceláře. K dostání ve variantách: černá/nerez.

Podívejte se na fotky krbu. Duzy zabudovaný v rámci bílé stěny, vypadá opravdu dobře...

6.632,-
 
Bio krb Kratki Charlie

Bio krb Kratki CHARLIE

Bio krb Kratki CHARLIE je nástěnný krb nadčasového designu, který umocní atmosféru Vašeho domu, bytu či kanceláře. Stačí zvolit vhodné místo na zdi a během chvíle si užívat nezapomenutelnou atmosféru otevřeného ohně bez obav ze špíny, kouře nebo nebezpečných jisker. Krb je možný objednat s předním sklem, které je do 1/3 výšky otvoru.

Bio krb Charlie jde také vestavět.

 

6.640,-
 
Bio krb Juliet 1100

Bio krb Kratki JULIET 1100

Bio krb Kratki JULIET 1100 je nástěnný krb, který si Vás získá svým nadčasovým designem. Má hořák o objemu 0,5 l, který zaručuje hoření v délce min. 1,5 - 2 hodiny. Nechte se unést kouzlem plápolajícího ohně. K dostání ve variantě: nerez. 

Bio krb Juliet lze použít také jako vestavný bio krb.

 

6.795,-
 
 

Nejsou nástěnné bio krby to pravé pro vás? Nebo si jen nevíte rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám s výběrem nástěnného bio krbu poradíme. Pokud Vás nástěné bio krby nezaujaly, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Můžete si dopřát do Vašeho interiéru skutečný krb s opravdovým plamenem, ale bez zápachu, bez kouře a hlavně bez komínu.

Bio krby na sebe strhují pozornost v každém moderním domě, bytě, ale i v kancelářských prostorách a restauracích. Vyznačují se moderním designem a snadnou obsluhou. Díky široké produktové řadě můžete zvolit typ krbu, jeho velikost a barvu přesně tak, aby ideálně zapadl do Vašeho interiéru.
Plamen můžete u většiny typů jednoduše regulovat, záleží jen na Vás, jak velký plamen a jakou výhřevnost krbu zvolíte.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty