Bio krb Bio-Blaze Qwara

Kruhový tvar bio krbu Qwara od firmy Bio Blaze se bude vyjímat v moderním interiéru.Ale zároveň působí trochu dojmem retro. Bio krb Qwara má hořák chráněný ohnivzdorným sklem. Dodává se v černém nebo bílém provedení. Objem hořáku je 1l a má výkon 2kW.

 

  Povrchová úprava Dostupnost
26.053,-(cena s DPH) Černá Na objednávku(3 týdny – na skladě výrobce)
26.053,-(cena s DPH) Bílá Na objednávku(3 týdny – na skladě výrobce)
 
 

pdfProduktový list (Bio krb Bio-Blaze Qware White)

 
  • Materiál Černě lakovaná ocel a sklo
  • Objem nádržky 1 l
  • Rozměry š 60 x v 60 x h 17,4 cm
  • Varianty povrchové úpravy Černá nebo bílá
  • Výhřevnost 2 kW
  • Hmotnost 25 kg
  • Možnost regulace intenzity plamene ANO
  • Výbava Skla, zapalovač, trychtýř

Mohly by Vás zajímat podobné krby

Bio krb Vauni Cupola

Bio krb Vauni Cupola

 Vauni Cupola je nástěnný bio krb, který nese jasné znaky výrobků firmy Vauni. Krb má polokulovitý tvar s dynamickým a průkopnickým designem. Nejcharakterističtějším znakem je jeho jedinečná silueta, která v kombinaci s použitým materiálem – lehkým hliníkem v černé nebo bílé barvě – vytváří na zdi působivou a zároveň štíhlou elegantní dekoraci.

Připevnění krbu Vauni Cupola na zeď je velmi jednoduché, jako byste instalovali plochou televizi. Stejně jako všechny krby firmy Vauni je i Cupola vybaven moderním posuvným hořákem na bioetanol s velmi jednoduchým ovládáním velikosti plamene. Vložka tohoto biokrbu je vyrobena z litiny. Vauni Cupola přitáhne pozornost každého, dokonce i nezapálený.

 

 

65.772,-
 
Bio krb Vauni Edge

Bio krb Vauni Edge

Vauni Edge je nástěnný bio krb na bioetanol, charakteristický nadčasovou skandinávskou jednoduchostí. Čisté a jednoduché linie tohoto biokrbu jsou vhodné do většiny interiérů. Jeho plameny příjemně hřejí, přispívají k dekorativnosti místnosti a živě jí osvětlují. Díky plochému designu vypadá krb jako vestavěný – a přesto není!


Vzhledem k nízké teplotě v zadní části krbu a jednoduchému způsobu přichycení může být Edge připevněn k jakémukoli druhu pevné stěny. Vauni Edge je k dostání ve dvou exkluzivních variantách, s přední částí z kartáčované oceli nebo v matně bílé. Stejně jako všechny produkty Vauni je i Edge více než jenom krb bez komínu, dokáže zkrášlit každé místo, kde bude zapálen.

 

 

43.258,-
 
Bio krb Atri s černým rámem

Bio krb RubyFires Atri

Nástěnný bio krb od RubyFires Atri se dodává z nerezovým hořákem a ohnivzodrným odolným sklem, které kryje plameny krbu. Krb je možné objednat v provedení stříbrný nebo černý rám.

Hořák v biokrbu Atri je unikátní, ocelový hořák vyvinutý holandským výrobcem Ruby Fires. Keramická vložka zcela vyplňuje vnitřek hořáku a má absorbční funkci. Keramická vložka tedy po nalití biolihu zcela tekutinu absorbuje. Díky tomu nedojde k vylití biolihu ani tehdy pokud hořák nakloníte do úhlu 45º,viz. video dole. 

Tento hořák je tedy zcela bezpečný a je patentovaný TÜV.

31.350,-
 
 

Doporučujeme přikoupit

Bioetanol (96.5%) kanystr 3l

Bioetanol (96.5%) kanystr 3l

96.5% bioetanol pro krby bez komínu. Vyrobený speciálně pro Decoflame®.

Kanystr 3 l pro snadnější nalévání.

 

 

300,-
 
Elektrická pumpa na biolíh

Elektrická pumpa na biolíh

Vážení zákazníci,

 

tato pumpa již není dostupná , připravujeme náhradní verzi.

 
Vůně do biolihu

Vůně do biolihu

Zpříjemněte si chvilky strávené u biokrbu se specielními vůněmi. Jedná se o vůně vyvinuté přímo ke kapání do biolihu. Objem lahvičky 10ml.

260,-
 
 
 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty