Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Bio krb Kratki LIMA

Bio krb Kratki LIMA je nástěnný krb nadčasového designu, který vytvoří dokonalou atmosféru u vás doma či v kanceláři. Nechte se unést pohledem na plápolající oheň! K dostání ve variantě: nerez.

 

  Povrchová úprava Dostupnost
7.579,-(cena s DPH) Nerez Na objednávku(3 týdny – na skladě výrobce)
 
 

pngProduktový list (Bio krb Kratki LIMA)

 
  • Materiál Nerezová ocel
  • Objem nádržky 1,2l
  • Rozměry š 100 cm x v 70 cm x h 20 cm
  • Varianty povrchové úpravy Nerezová ocel
  • Výhřevnost 2kW
  • Hmotnost 22,6kg
  • Možnost regulace intenzity plamene ANO

Mohly by Vás zajímat podobné krby

Bio krb Vauni Cupola

Bio krb Vauni Cupola

 Vauni Cupola je nástěnný bio krb, který nese jasné znaky výrobků firmy Vauni. Krb má polokulovitý tvar s dynamickým a průkopnickým designem. Nejcharakterističtějším znakem je jeho jedinečná silueta, která v kombinaci s použitým materiálem – lehkým hliníkem v černé nebo bílé barvě – vytváří na zdi působivou a zároveň štíhlou elegantní dekoraci.

Připevnění krbu Vauni Cupola na zeď je velmi jednoduché, jako byste instalovali plochou televizi. Stejně jako všechny krby firmy Vauni je i Cupola vybaven moderním posuvným hořákem na bioetanol s velmi jednoduchým ovládáním velikosti plamene. Vložka tohoto biokrbu je vyrobena z litiny. Vauni Cupola přitáhne pozornost každého, dokonce i nezapálený.

 

 

65.772,-
 
Bio krb Atri s černým rámem

Bio krb RubyFires Atri

Nástěnný bio krb od RubyFires Atri se dodává z nerezovým hořákem a ohnivzodrným odolným sklem, které kryje plameny krbu. Krb je možné objednat v provedení stříbrný nebo černý rám.

Hořák v biokrbu Atri je unikátní, ocelový hořák vyvinutý holandským výrobcem Ruby Fires. Keramická vložka zcela vyplňuje vnitřek hořáku a má absorbční funkci. Keramická vložka tedy po nalití biolihu zcela tekutinu absorbuje. Díky tomu nedojde k vylití biolihu ani tehdy pokud hořák nakloníte do úhlu 45º,viz. video dole. 

Tento hořák je tedy zcela bezpečný a je patentovaný TÜV.

31.350,-
 
Bio krb Gaya

Bio krb Safretti Gaya

Bio krb Gaya je díky svému čistému tvaru velmi žádaným krbem. Má integrovaný hořák o kapacitě 2,3l. Díky tomu vydrží hořet až 8 hodin. Tělo krbu je vyrobeno z černě práškovaného hliníku. Hořák není regulovatelný a je dodáván s červeným poklopem, který může mít na vyžádání i jinou barvu.

40.487,-
 
 

Doporučujeme přikoupit

Elektrická pumpa na biolíh

Elektrická pumpa na biolíh

Vážení zákazníci,

 

tato pumpa již není dostupná , připravujeme náhradní verzi.

 
Vůně do biolihu

Vůně do biolihu

Zpříjemněte si chvilky strávené u biokrbu se specielními vůněmi. Jedná se o vůně vyvinuté přímo ke kapání do biolihu. Objem lahvičky 10ml. VÝPRODEJ - Vůně za skvělé ceny

 

 

259,-
 
 
 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty