Stolní biokrby

Stolní bio krby svými rozměry splňují požadavek na postavení v interiéru téměř kdekoliv. Stolní bio krby mají unikátní keramické tělo s možností různých barevných variant. Moderní design, kterým se stolní bio krby vyznačují, z nich dělá vhodný a originální doplněk Vašeho bytu či domu. Navíc za skvělou cenu, podívejte se například na stolní bio krb Brasa Round ArgyleStolní bio krby můžete použít třeba jako stolní dekoraci nebo jako prostředek pro relaxaci v koupelně. Vhodné jsou stolní bio krby také na balkón, terasu nebo k bazénu. Dopřejte si kvalitní a krásný stolní bio krb i Vy! Tak abychom vyhověli všem našim zákazníkům, zařadili jsme do naší nabídky cenově velmi dostupné biokrby. Inspirujte v této kategorii například nadčasovým designem výrobků Carlo Milano, Carlo Milano Kasra nebo Carlo Milano Avantgarde XS

 

Bio krb CARLO MILANO KASRA

Bio krb CARLO MILANO KASRA

Dekorativní stolní biokrb CARLO MILANO KASRA je určen především do interiérů. Bio krb ve tvaru skleněné nádoby s bílými kameny bude vynikat především na konferenčním stolku, komodě nebo v koupelnových prostorách. Součástí bio krbu je bioethanolový hořák. Pořiďte si netradiční zimní ozdobu svého bytu.

 

2.390,-
 
Bio krb CARLO MILANO BROOKLYN

Bio krb CARLO MILANO BROOKLYN

Stolní bio krb CARLO MILANO BROOKLYN je bio krb ve tvaru velké zrcadlově lesklé koule z vysoce kvalitní nerezové oceli. Na spodní části bio krbu je izolace z pevné pěnové hmoty, která izoluje a zabraňuje klouzání a poškrábání.

 
2.580,-
 
Bio krb Kratki MISA Mini

Bio krb Kratki MISA Mini

Bio krb Kratki MISA Mini je stolní krb se kterým rozhodně zaujmete. Ať už si budete chtít užít večer u knížky či u skleničky s přáteli tento originální doplněk vám doma nesmí chybět! K dostání ve variantách: černá/bílá/granit.

3.607,-
 
Bio krb Carlo Milano Oval

Bio krb Carlo Milano Oval

Stolní bio krb Carlo Milano Oval je novinkou z řady Carlo Milano. Svým klasickým tvarem vhodně doplní každý interier. Objem hořáku je 500ml a hoří až 2 hodiny.Tělo krbu je černý mat a je chráněno dvěma 0,5 cm silnými skly.

5.688,-
 
Bio krb Planika Simple Commerce

Bio krb Planika Simple Commerce

 Představujeme vám zajímavý stolní krb Planika Simple Commerce z nerezové oceli se skleněným krytem hořáků. Můžete si jej postavit na stůl nebo komodu či na podlahu v interiéru, ale také může být umístěn na terase nebo zahradě. Hořák Vám bude hořet minimálně 6 hodin a vytopí vám místnost o rozloze 20 m2. Je designový a přitom velmi funkční. Ve vašem interéru bude středem pozornosti.

11.179,-
 
Bio krb Ruby Fires Cuneo

Bio krb RubyFires Cuneo

Stolní bio krb RubyFires Cuneo je určen jak do interiéru tak může být umístěn na terase nebo zahradě. Podstavec je v úpravě imitující beton. Oheň chrání dvě odolná ohnivzdorná skla. Hořák je z ocele.

Bio krb Cuneo obsahuje je unikátní, keramický hořák vyvinutý holandským výrobcem Ruby Fires. Keramická vložka zcela vyplňuje vnitřek hořáku a má absorbční funkci. Keramická vložka tedy po nalití biolihu zcela tekutinu absorbuje. Díky tomu nedojde k vylití biolihu ani tehdy pokud hořák nakloníte do úhlu 45º.
Tento hořák je tedy zcela bezpečný a je patentovaný TÜV.
Bio krb Cuneo obsahuje hořák 4114 B/S.

18.561,-
 
Bio krb Horus Ego

Bio krb Horus Ego

Bio krb Ego od italské firmy Horus je volně stojící bio krb, který svým designem zapadne do každého interiéru. Hořák krbu je chráněn skly ze všech čtyř stran a v obou delších sklech je dole mezera pro prostrčení ovládací tyčky. Hořák je regulovatelný o objemu 2l, který zaručí výkon 3,5kW a dobu hoření 4 - 6 hod.

29.827,-
 
Bio krb Horus SteelTree

Bio krb Horus SteelTree

Bio krb SteelTree je skutečným designovým kouskem italského výrobce Horus. Regulovatelný hořák s keramickým jádrem, který je použit v krbu SteelTree, má objem 2l a výkon 3,5kW. Tedy vydrží hořet 4 - 6hodin a příjemně protopí celou místnost. Tento krb může být použit jako stolní nebo volně stojící bio krb. Krb je skvělou dekorací i pokud nehoří! Dostupný v bílém a černém provedení.

34.388,-
 
 

Nejsou stolní bio krby to pravé pro vás? Nebo si jen nevíte rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám s výběrem stolního bio krbu poradíme. Pokud Vás stolní bio krby nezaujaly, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich velká variabilita. U malých stolních krbů na biolíh zažijete jedinečný pocit z přírodního plamene a z příjemného tepla ohně kdekoliv ve Vašem domově. Malá hmotnost těchto krbů usnadňuje manipulaci s nimi. Zároveň je zajímavá i jejich nízká cena.

 
 

Členství v asociacích

Kontakty