Stolní biokrby

Stolní bio krby svými rozměry splňují požadavek na postavení v interiéru téměř kdekoliv. Stolní bio krby mají unikátní keramické tělo s možností různých barevných variant. Moderní design, kterým se stolní bio krby vyznačují, z nich dělá vhodný a originální doplněk Vašeho bytu či domu. Navíc za skvělou cenu, podívejte se například na stolní bio krb Brasa Round ArgyleStolní bio krby můžete použít třeba jako stolní dekoraci nebo jako prostředek pro relaxaci v koupelně. Vhodné jsou stolní bio krby také na balkón, terasu nebo k bazénu. Dopřejte si kvalitní a krásný stolní bio krb i Vy! Tak abychom vyhověli všem našim zákazníkům, zařadili jsme do naší nabídky cenově velmi dostupné biokrby. Inspirujte v této kategorii například nadčasovým designem výrobků Carlo Milano, Carlo Milano Kasra nebo Carlo Milano Avantgarde XS

 

Bio krb CARLO MILANO MARRAKECH

Bio krb CARLO MILANO MARRAKECH

Stolní bio krb CARLO MILANO MARRAKECH je elegantní dekorativní krb ve tvaru kulaté skleněné mísy s bílými kameny. Nálevkovitá skleněná nádoba s plápolajícím ohněm bude skvělý doplněk Vašeho interiéru. Křídově bílé dekorační kameny, rám plamene bliká z kovového válce. Nálevkovitá skleněná nádoba je obzvláště zajímavým doplňkem na konferenčním stolku, v jídelně, na komodě nebo kdekoliv jinde. Tento dekorativní oheň vytvoří nádhernou atmosféru v každé místnosti!

 
1.095,-
 
Bio krb CARLO MILANO AGADIR

Bio krb CARLO MILANO AGADIR

Stolní bio krb CARLO MILANO AGADIR je elegantní dekorativní krb ve tvaru trychtýře s bílými kameny. Nálevkovitá skleněná nádoba s plápolajícím ohněm bude skvělý doplněk Vašeho interiéru. Křídově bílé dekorační kameny, rám plamene bliká z kovového válce. Nálevkovitá skleněná nádoba je obzvláště zajímavým doplňkem na konferenčním stolku, v jídelně, na komodě nebo kdekoliv jinde. Tento dekorativní oheň vytvoří nádhernou atmosféru v každé místnosti!

 

 
1.133,-
 
Bio krb CARLO MILANO LUNA

Bio krb CARLO MILANO LUNA

Stolní bio krb CARLO MILANO LUNA je ručně vyráběný dekorativní krb z terracotty s mramorovým povrchem, který rásně svítí a vytváří velmi útulnou atmosféru v pokoji či venku. Kompaktní provedení pro vás a vaše hosty bude v mnoha letních a podzimních večerech okouzlením.

 
1.290,-
 
Bio krb CARLO MILANO SCODELLA

Bio krb CARLO MILANO SCODELLA

Stolní bio krb CARLO MILANO SCODELLA v terracottovém provedení je  vhodný do zimní zahrady nebo do pokoje. Trychtýřová forma terracotta je vyvedena v zajímavém designu.

 
1.290,-
 
Bio krb CARLO MILANO FENG SHUI

Bio krb CARLO MILANO FENG SHUI

Stolní bio krb CARLO MILANO FENG SHUI je unikátní kombinace kovu a teplých plamenů u Vás doma! Krb je konstruován štíhlými, černými kovovými vzpěry, které jsou kontrastní s bílými kameny a prvky ohně.

 
1.590,-
 
Bio krb CARLO MILANO POZZO

Bio krb CARLO MILANO POZZO

Bio krb CARLO MILANO POZZO je vyrobený z keramiky v barvě krémové. Jedná se o elegantní doplněk každého interiéru. Carlo Milano Pozzo vytvoří hřejivou atmosféru v každé místnosti.

1.790,-
 
Bio krb CARLO MILANO KASRA

Bio krb CARLO MILANO KASRA

Dekorativní stolní biokrb CARLO MILANO KASRA je určen především do interiérů. Bio krb ve tvaru skleněné nádoby s bílými kameny bude vynikat především na konferenčním stolku, komodě nebo v koupelnových prostorách. Součástí bio krbu je bioethanolový hořák. Pořiďte si netradiční zimní ozdobu svého bytu.

 

2.390,-
 
Bio krb CARLO MILANO AVANTGARDE XS

Bio krb CARLO MILANO AVANTGARDE XS

Stolní bio krb CARLO MILANO AVANTGARDE XS vykouzlí velmi rychle útulné a romantické prostředí. A to bez sazí, popela nebo kouře. Má moderní design a kompaktní rozměry. Izolovaná plocha pro bezpečné uložení a držení

2.520,-
 
Bio krb CARLO MILANO BROOKLYN

Bio krb CARLO MILANO BROOKLYN

Stolní bio krb CARLO MILANO BROOKLYN je bio krb ve tvaru velké zrcadlově lesklé koule z vysoce kvalitní nerezové oceli. Na spodní části bio krbu je izolace z pevné pěnové hmoty, která izoluje a zabraňuje klouzání a poškrábání.

 
2.580,-
 
Bio krb Kratki MISA Mini

Bio krb Kratki MISA Mini

Bio krb Kratki MISA Mini je stolní krb se kterým rozhodně zaujmete. Ať už si budete chtít užít večer u knížky či u skleničky s přáteli tento originální doplněk vám doma nesmí chybět! K dostání ve variantách: černá/bílá/granit.

3.607,-
 
Bio krb Carlo Milano Oval

Bio krb Carlo Milano Oval

Stolní bio krb Carlo Milano Oval je novinkou z řady Carlo Milano. Svým klasickým tvarem vhodně doplní každý interier. Objem hořáku je 500ml a hoří až 2 hodiny.Tělo krbu je černý mat a je chráněno dvěma 0,5 cm silnými skly.

5.688,-
 
Bio krb Planika Simple Commerce

Bio krb Planika Simple Commerce

 Představujeme vám zajímavý stolní krb Planika Simple Commerce z nerezové oceli se skleněným krytem hořáků. Můžete si jej postavit na stůl nebo komodu či na podlahu v interiéru, ale také může být umístěn na terase nebo zahradě. Hořák Vám bude hořet minimálně 6 hodin a vytopí vám místnost o rozloze 20 m2. Je designový a přitom velmi funkční. Ve vašem interéru bude středem pozornosti.

11.179,-
 
 

Nejsou stolní bio krby to pravé pro vás? Nebo si jen nevíte rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám s výběrem stolního bio krbu poradíme. Pokud Vás stolní bio krby nezaujaly, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich velká variabilita. U malých stolních krbů na biolíh zažijete jedinečný pocit z přírodního plamene a z příjemného tepla ohně kdekoliv ve Vašem domově. Malá hmotnost těchto krbů usnadňuje manipulaci s nimi. Zároveň je zajímavá i jejich nízká cena.

 
 

Členství v asociacích

Kontakty