Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Vestavné krby a hořáky

Vestavné biokrby Ruby fires ® se stanou hlavní součástí Vašeho interiéru. Vás a Vaše hosty zaujme jejich čistý design, propracovanost a na první pohled viditelná kvalita. I tyto krby na bioetanol fungují zcela bez komínu, dodají Vašemu domovu moderní, luxusní tvář a zároveň hřejivou atmosféru díky živému plameni. 

Velmi kvalitní alternativou jsou hořáky od amerického výrobce Brasa. Hořáky Brasa Vám umožní postavit si bio krb kdekoli ve Vašem bytě. Vzhled místa, ve kterém je hořák umístěn a použité materiály jsou omezeny pouze Vaší fantazií. Konečně si můžete dopřát živý oheň doslova všude, kde si budete přát.
 

Bio krb Kratki GOLF

Bio krb Kratki GOLF

Bio krb Kratki GOLF je nástěnný krb moderního designu vhodný do vašeho domu, bytu či kanceláře. Instalace krbu je velmi jednoduchá, pouze se pověsí na zeď. Ke krbu je možné přiobjednat sklo vysoké 15cm.

Bio krb Golf lze také vestavět.

 

 

1.457,-
 
Bio krb Kratki DELTA

Bio krb Kratki DELTA

Bio krb Kratki DELTA je nástěnný bio krb, který se svým jednoduchým a moderním designem stane vhodným doplňkem vašeho domova či kanceláře. Ke krbu je možné přiobjednat přední sklo, vysoké do 1/3 krbu (15cm).

Tento bio krb lze použít také jako vestavný.

 

Bio krb Delta patří k nejoblíbenějším kouskům. Zejména pro svoji příjemnou velikost - šířka 60 cm je prostě ideální. 

Rám bio krbu Delta může být buď černý, nerezový nebo odvážná zebra.

 

1.960,-
 
Bio krb Kratki DELTA 2

Bio krb Kratki DELTA 2

Bio krb Kratki DELTA 2 je nástěnný krb, který se stane ideálním doplňkem vašeho domu, bytu či kanceláře. Bez nutnosti stavebních úprav si můžete během chvíle užívat příjemnou pohodu otevřeného ohně. Mizí obavy z práce kolem krbu. Špína, dřevo ani kouř zde nejsou.

Ke krbu je možné přiobjednat přední sklo vysoké 15cm.

Bio krb DELTA 2  lze použít také jako vestavný bio krb.

Bio krb Delta 2 je o 30 cm širší než její sestra Delta (60cm). Také má větší hořák - 1,2l. Bude krásně hořet až 3 - 4 hodiny na jedno zapálení.

3.490,-
 
Bio krb Kratki Quat

Bio krb Kratki Quat

Bio krb Quat je nástěnný krb s velmi moderním designem, který se hodí do každého interiéru. Je k dostání ve dvou variantách - černá a nerez. Ke krbu lze doobjednat ochranné, přední sklo do 1/3 výšky krbu.

Bio krb Quat lze použít také jako vestavný bio krb.

 

VÝPRODEJ!!

 

3.718,-
 
Bio krb Kratki DELTA 3

Bio krb Kratki DELTA 3

Nástěnný bio krb DELTA 3 se je opravdu dlouhý  bio krb se 3 hořáky. Objem každého hořáku je 1l. Bio krb se dodává v černé barvě. Je možné objednat sklo. Díky svému výkonu se hodí do větších prostor. Jedná se o velmi elegantní bio krb klasických, moderních tvarů.

Bio krb DELTA 3 můžete použít také jako vestavný.

 

Inspirujte se díky fotogalerii - realizace bio krbu DELTA 3

Realizace, Bio krb DELTA 3 v Bruntále

4.018,-
 
BIO KRB Alpha

Bio krb Kratki ALPHA

Ekologický BIO krb Kratki ALPHA je ideální pokud toužíte po kouzlu otevřeného ohňe bez špíny, jisker, dřeva nebo kouře. Jeho instalace nevyžaduje žádné stavební úpravy nebo povolení a je vhodný do vašeho bytu, domu či kanceláře. Zaujme vás svým jednoduchým, moderním designem a širokou škálou povrchových úprav. Bio krb lze objednat s předním sklem.

Bio krb Alpha lze použít také jako vestavný bio krb.

5.064,-
 
Bio krb BRAVO

Bio krb Kratki BRAVO

Bio krb Kratki BRAVO je nástěnný krb nadčasového designu, který umocní atmosféru Vašeho domu, bytu či kanceláře. Stačí zvolit vhodné místo na zdi a během chvíle si užívat nezapomenutelnou atmosféru otevřeného ohně bez obav ze špíny, kouře či nebezpečných jisker.

Ke krbu jde přiobjednat přední sklo do 1/3 velikosti krbu vysoké cca 15cm.

Bravo a Bravo 2 jsou velmi podobné krbíky. Pouze se liší dekorem rámu - jednou dole, jednou po straně.

Bio krb Bravo je možné také vestavět.

5.843,-
 
Bio krb Kratki BRAVO 2

Bio krb Kratki BRAVO 2

Bio krb Kratki BRAVO 2 je nástěnný krb nadčasového designu, který umocní atmosféru Vašeho bytu, domu či kanceláře. Stačí zvolit vhodné místo na zdi a během chvíle si užívat nezapomenutelnou atmosféru otevřeného ohně bez obav ze špíny, kouře či nebezpečných jisker. 

Krb je možné objednat s předním sklem, které je do 1/3 předního otvoru.

Bravo 2 je stejný jako sestra Bravo - liší se pouze položením barevného dekoru rámu. Jinak jsou rozměry a také ceny těchto bio krbů stejné.

Bio krb Bravo 2 lze použít jako vestavný.

5.843,-
 
Bio krb Kratki Charlie

Bio krb Kratki CHARLIE

Bio krb Kratki CHARLIE je nástěnný krb nadčasového designu, který umocní atmosféru Vašeho domu, bytu či kanceláře. Stačí zvolit vhodné místo na zdi a během chvíle si užívat nezapomenutelnou atmosféru otevřeného ohně bez obav ze špíny, kouře nebo nebezpečných jisker. Krb je možný objednat s předním sklem, které je do 1/3 výšky otvoru.

Bio krb Charlie jde také vestavět.

 

6.640,-
 
Bio krb Kratki OSCAR

Bio krb Kratki OSCAR

Bio krb Kratki OSCAR je nástěnný bio krb velmi žádaný pro svůj nadčasový design a kombinaci použitých materiálů. Má integrovaný hořák o objemu 1,2l díky kterému vydrží hořet až 3 hodiny. K dispozici je v provedení: černá/bílá.

Oscara můžete také vestavět. Zvlášť bílý vypadá skvěle na tmavé stěně.

7.579,-
 
Bio krb Kratki JULIET 1500

Bio krb Kratki JULIET 1500

Bio krb Kratki JULIET 1500 je nástěnný krb, který Vás zaujme nadčasovým designem díky kterému bude ozdobou každého interiéru. Nechte se unést krásou ohně a jeho uklidňujícím účinkem. K dostání ve variantě: nerez.

Bio krb Juliet  1500 lze použít jako vestavný bio krb.

Juliet má dva hořáky, každý o objemu 0,5l. Je to krásný, velkorysý krb za pěknou cenu.

7.579,-
 
Bio krb Kratki JULIET 1800

Bio Krb Kratki JULIET 1800

Bio krb Kratki JULIET 1800 je nástěnný krb, který Vás zaujme svým nadčasovým designem. Díky svým rozměrům bude dominantou každého interiéru. K dostání ve variantě: nerez.

Bio krb je opatřen 3 hořáky.

Bio krb Juliet 1800 lze také vestavět.

Šířka 180 cm je už hodně. Bio krb Julia se hodí spíše do velkých místností, kde má dostatek prostoru vyniknout.

8.494,-
 
 

Vestavné krby můžete vbudovat do každé nehořlavé stěny, včetně sádrokartonové. Často využívanou možností je vestavba do příčky. 
Vestavné krby na bioetanol  nekladou žádné meze Vaší fantazii. Naopak, díky řešení bez komínu si můžete splnit Váš sen o skutečném krbu i tam, kde klasický krb není možné postavit.

Hořáky pro bio krby Brasa, jako i ostatní modely, má nastavitelnou intenzitu plamene. Unikátním prvkem je možnost ve speciálně uzpůsobeném hořáku nechat rozpouštět originální vůně, které provoní Váš interiér.

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty