Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Volně stojící biokrby

Volně stojící krby na biolíh můžete používat jak v interiéru, tak i na Vaší terase, balkonu nebo zahradě. Tyto unikátní designové kusy značek Decoflame, Vauni, Planika, Ruby Fires, Safretti a Brasa jsou vysoce funkční bio krby bez komínu. Volně stojící bio krby můžete jednoduše umístit do jakéhokoliv prostoru. Do místa dle Vaší fantazie, dle Vašich potřeb, klidně i do středu místnosti.
Této možnosti využili i designéři z pořadu Jak se staví sen a použili do interiéru volně stojící bio krb Brasa Murano. Volně stojící bio krby budou ozdobou a nosným prvkem i Vašeho interiéru. Navíc umožňují pružně měnit ráz a vzhled Vašeho domova podle toho, kam právě volně stojící bio krb umístíte.

Od zimy 2013 pro Vás přinášíme také cenově velmi dostupné biokrby  ( biokrby levně ). Vybírejte například od výrobce Carlo Milano, kde velmi oblíbeným biokrbem je Carlo Milano Lounge, nejen pro svoji cenu, ale i krásný design.

Bio krb Kratki MISA

Bio krb Kratki MISA

Bio krb Kratki MISA je volně stojící krb úžasného, jednoduchého a nadčasového designu který si vás získá svým příjemným vzhledem. Můžete si s ním doladit interiér či exteriér vašeho bydlení, které získá na jedinečnosti. K dostání ve variantách: černá/bílá a granit.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

4.668,-
 
Bio krb Kratki HOTEL Mini

Bio krb Kratki HOTEL Mini

Bio krb Kratki HOTEL Mini je volně stojící krb, který zaujme svou jednoduchostí, nadčasovým designem a krásou. Můžete ho použít v exteriéru nebo interiéru svého bydlení či podnikání a užít si příjemnou atmosféru plápolajícího ohně. K dostání ve variantách: černá/bílá/granit.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

4.775,-
 
Bio krb Kratki HOTEL

Bio krb Kratki HOTEL

Bio krb Kratki HOTEL je volně stojící krb nadčasového designu, který zaujme svou jednoduchostí a krásou. Ozvláštní dle příležitosti interiér či exteriér vašeho bydlení.K dostání ve variantách: černá/bílá/granit. Bio krb je certifikovaný (TÜV).

 

Tento bio krb jsme poskytli do oblíbeného pořadu Jak se staví sen XV (6), odvysílaného 9.4.2016

Proměna se povedla a vy se můžete podívat na video zde:

http://play.iprima.cz/jak-se-stavi-sen/jak-se-stavi-sen-kv-6

A nebo na fotografie klientů, kteří krb již mají:

Jak se staví sen v Plzni

Bio krb Kratki hotel, Opava
 

5.273,-
 
Bio krb Kratki ROMEO

Bio krb Kratki ROMEO

Bio krb Kratki ROMEO je volně stojící krb moderního designu, který je využitelný jak v interiéru tak exteriéru. Můžete si s ním zpříjemnit chvíle doma i na terase a užít si autentický pocit plápolajícího ohně. Má velmi stabilní konstrukci, díky které je bezpečný pro vaše děti i domácí zvířata.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

8.382,-
 
Bio krb Kratki LINATE

Bio krb Kratki LINATE

Bio krb Kratki LINATE je volně stojící krb, který si vás získá svým nadčasovým designem. Můžete ho použít pro zpříjemnění atmosféry ve vašem bydlení či podnikání jako volně stojící či vestavný dle vlastní fantazie. K dostání ve variantách: černá/bílá.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

9.990,-
 
Bio krb Kratki JUNE

Bio krb Kratki JUNE

Bio krb Kratki JUNE je volně stojící krb, který se stane perlou vašeho interiéru. U zdi nebo volně stojící v prostoru se stane středem zájmu každé vaší návštěvy. Udělejte si radost krásným designovým kouskem a užijte si pocit skutečného ohně u vás doma! K dostání v bílé barvě.

Materiál povrchu je MDF.

Bio krb je certifikovaný (TÜV)

13.686,-
 
Bio krb Planika Faro Commerce

Bio krb Planika Faro Commerce

Bio krb Faro Commerce od výrobce Planika je další z řady bio krbů určených dovniř i na venkovní použití. Krb je opatřen unikátním, patentovaným hořákem Commerce. V hořáku je jádro z vaty, do kterého se zcela absorbuje tekutina a nedojde k vylití biolihu ani při otočení krbu. Krb je tedy zcela bezpečný a ani pokud se převrhne, tektuina a oheň zůstanou uvnitř. To z něj dělá jasný výběr pto hotely, restaurace a další komerční prostory.  Výška bio krbu Faro je 126 cm a průměr 52 cm. Je v dostání v černé a bílé variantě. 

14.900,-
 
Bio krb Kratki FEBRUARY

Bio krb Kratki FEBRUARY

Bio krb Kratki FEBRUARY je volně stojící krb klasického, moderního designu, který se hodí do každého interiéru určeného pro bydlení či podnikání. K dostání ve variantě: bílá MDF.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

18.991,-
 
Bio krb Kratki LEGIONIS

Bio krb Kratki LEGIONIS

Bio krb Kratki LEGIONIS je volně stojící krb pro milovníky klasického vzhledu. Díky vložce s biopalivem si snadno vytvoříte autentickou a příjemnou atmosféru plápolajícího ohně i u vás doma. K dostání ve variantě: bílá MDF.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

18.991,-
 
Bio krb Kratki MARCH

Bio krb Kratki MARCH

Bio krb Kratki MARCH je volně stojící krb pro milovníky klasického vzhledu. Vytvoří dokonalou atmosféru skutečného ohně u vás doma či v kanceláři. K dostání v bílé MDF.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

18.991,-
 
Bio krb Kratki NOVEMBER

Bio krb Kratki NOVEMBER

Bio krb Kratki NOVEMBER je volně stojící krb pro příznivce klasického vzhledu. Tento krb bude dominantou každého interiéru ať už u vás doma či v kanceláři. Nechte se unést příjemnými účinky plápolajícího ohně. K dostání ve variantě: bílá MDF.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

18.991,-
 
Bio krb QUAERERE

Bio krb Kratki QUAERERE

Bio krb Kratki QUAERERE je volně stojící krb moderních a klasických tvarů, vhodný do jakéhokoli interiéru. Užijte si příjemné posezení u plápolajícího ohně ať už jste doma či v kanceláři. K dostání ve variantě: bílá MDF.

Bio krb je certifikovaný (TÜV).

18.991,-
 
 

Nejsou volně stojící bio krby to pravé pro vás? Nebo si jen nevíte rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám s výběrem stolního bio krbu poradíme. Pokud Vás volně stojící bio krby nezaujaly, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich variabilita. U volně stojících krbů na biolíh zažijete jedinečný pocit z mohutného plamene a z příjemného tepla ohně, kdekoliv ve Vašem domově. U opravdu velkých typů najdete skrytá kolečka pro pohodlnou manipulaci.

Novinkou tohoto roku jsou stolní bio krby Brasa, které mají například unikátní keramické tělo s možností různých barevných variant. Moderní design ze stolních biokrbů dělá vhodný doplněk Vašeho bytu – sami si rozhodněte, kde živý oheň chcete mít. Jestli v nepoužívaném krbu, jako stolní dekoraci nebo pro relaxaci v koupelně. A nebo na Vašem balkónu, terase nebo u bazénu. Navíc se nám podařilo jako nejvýznamnějšímu prodejci biokrbů v ČR dojednat s americkým výrobcem velmi výhodné cenové podmínky. Dopřejte si kvalitní krásný biokrb i Vy!

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty