Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Dodavatelé

Spolupracujeme pouze s těmi dodavateli a partnery, kteří přinášejí nové, moderní a především kvalitní výrobky a služby. Podívejte se na seznam našich dodavatelů a obchodních partnerů.

NAŠI PARTNEŘI:

 

  • Decoflame® - náš hlavní dodavatel biokrbů, dánský specialista na bio krby
  • VAUNI - švédský výrobce kombinující kvalitu s originálním designem 
  • Brasa - americké biokrby, zejména krásné stolní bio krby
  • TULP - holandský výrobce elektrických krbů s jedinečným designem
  • Ruby Fires - holandský specialista na bio krby i elektrické krby
  • Planika - celosvětová špička ve výrobě bio krbů
  • Safretti - designové bio krby z Holandska

Decoflame®

Všechny decoflame® bio krby na biolíh jsou navrženy Kjellem Thomsenem a vyráběny v Dánsku, s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost. Sídlo společnosti Decoflame je v dánském městě Nørresundby.

Společnost má mnohaletou zkušenost s prací s kvalitní ocelí, původní činnost spočívala v designu a výrobě ocelových součástí pro jachty a lodě.

Od roku 2008 se Decoflame specializuje pouze na vlastní vývoj a výrobu krbů na bioetanol. Decoflame si díky stoprocentní kvalitě a modernímu designu vydobyl pozici leadra na trhu krbů bez komínu. S krby Decoflame se můžete setkat mimo jiné v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Estonsku, Německu, Velké Británii, Severním Irsku, Švýcarsku, Itálii, Španělsku, Brazílii a USA. A nyní samozřejmě i v České republice!

 

 

 


 

VAUNI

 Vauni je švédská společnost, jejíž produkty jsou bez vyjímky navrženy a vyrobeny ve Švédsku. Skandinávské výrobky byly a stále jsou zárukou té nejvyšší kvality.
Bio krby společnosti Vauni jsou toho perfektním příkladem. Dokonalé zpracování a unikátní design dělají Vauni produkty výjimečné.
Markus Grip (Head of Design Vauni) navrhuje krby tak, aby byly krásné jak zapálené, tak bez plamene.
Materiály pro výrobu krbů Vauni jsou pečlivě vybírány tak, aby byly přirozeným doplňkem hořícího plamene a podporovaly jeho autentičnost a teplo.
Nástěnné i volně stojící krby bez komínu Vauni mají mimořádný design, který bude exkluzivním doplňkem Vašeho interiéru. 
 

 Brasa


Americká společnost Brasa si vybrala jako partnera v České a Slovenské Republice Respektus sro.
Společnost Brasa je specialistou na volně stojící bio krby. Přináší jako jediná stolní bio krby a to modely Avani.Tyto modely skvěle doplní Váš obývací pokoj, ale i terasu. Je možné je použít také do stávajícího tradičního krbu, který již z různých důvodů nelze použít. Koupit je můžete v různých designech, klasických i netradičních, které se hodí pro všechny příležitosti.
 

 

TULP

 

Název holandské společnosti TULP je zkratkou pro Totally Unique Lifestyle Products, tj. „absolutně jedinečné produkty pro životní styl“. Druhým mottem je Passion for fire, tj. „Vášeň pro oheň“. To je i základní motto společnosti.

Tímto mottem se Tulp řídí do písmene, design všech výrobků tvoří jedni z nejlepších holandských designérů, jako jsou Piet Boon, Piet Hein Eek, Bart Vos, Roderick Vos a nebo Wim van Zandvoort. Samozřejmě špičkový design jde ruku v ruce se špičkovou kvalitou a funkčností.

Ať už máte zájem o elektrcké krby, gril na dřevěné uhlí Barrel, nebo o přenosná ohniště, vždy budete mít jistotu, že kupujete špičkový produkt s nestárnoucím originálním designem.

 

 

 

 

 

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty