Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Elektrické krby

Chybí Vám doma útulné posezení u krbu, ale máte respekt z ohně? Pak jsou tu elektrické krby. Například osvědčené a kvalitní elektrické krby Ruby Fires, u kterých stěží poznáte, že jejich plamen není skutečný. Krby Ruby Fires jsou absolutní špičkou mezi elektrickými krby. Jedná se o atraktivní a originální elektrické krby, které je velmi jednoduché pověsit na zeď nebo volně postavit do prostoru.
Elektrické krby Ruby Fires používají nejmodernější technologie k tomu, aby vytvořily co nejrealističtější plamen. Posaďte se pohodlně s přáteli ke krbu, zapněte ho dálkovým ovládáním a nastavte intenzitu plamene. Je-li Vám zima, pak můžete použít elektrické krby také jako topidla a to o výkonu až 2000 wattů.

 

 
 

Elektrické krby - ucelená modelová řada

Ucelená modelová řada elektrických krbů Ruby Fires uspokojí Vaše individuální požadavky na umístění, velikost, vzhled a povrchovou úpravu.

Můžete si vybrat nástěnné elektrické krby, které jednoduše zavěsíte na jakýkoliv typ zdi. Nebo můžete zvolit volně stojící elektrické krby, s kterými můžete manipulovat dle Vaší fantazie. Jediné, co budete potřebovat, je dostupnost elektrické zásuvky.

Další možností jsou elektrické krby vestavné. Jedná se o naprosto jedinečnou a novou řadu elektrických krbů, které v sobě kombinují nejmodernější technologie, styl a funkčnost.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty