Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Vestavné elektrické krby

 

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 40

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 40

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 40 patří do řady hořáků Mystic Fires, které vytváří pocit pravého hoření patentovanou 3D technikou. Oheň je tvořen projekcí LED diod (Glow-effect) a jemné vodní páry, která prostupuje z hořáku. Doba hoření při plném naplnění zásobníku vodou je cca 12 hodin. Ovládání je dálkové s možností nastavení plamene. Hořák netopí. Pro instalaci je nutná elektrická zásuvka. Tento hořák můžete kombinovat například s krbem Quito.

42.084,-
 
Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 20

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 20

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 20 patří do řady hořáků Mystic Fires, které vytváří pocit pravého hoření patentovanou 3D technikou. Oheň je tvořen projekcí LED diod (Glow-effect) a jemné vodní páry, která prostupuje z hořáku. Doba hoření při plném naplnění zásobníku vodou je cca 12 hodin. Ovládání je dálkové s možností nastavení plamene. Hořák netopí. Pro instalaci je nutná elektrická zásuvka

42.665,-
 
Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 10

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 10

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 10 patří do řady hořáků Mystic Fires, které vytváří pocit pravého hoření patentovanou 3D technikou. Oheň je tvořen projekcí LED diod (Glow-effect) a jemné vodní páry, která prostupuje z hořáku. Doba hoření při plném naplnění zásobníku vodou je cca 8 - 10 hodin. Ovládání je dálkové s možností nastavení plamene. Dále je hořák vybaven termostatem. Výkon záleží na nastavení a je 750-1500 Wattů. Pro instalaci je nutná elektrická zásuvka.

 

 

50.021,-
 
Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 20 s vložkou dekor cihly

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 20 s vložkou dekor cihly

Elektrický hořák RubyFires Mystic Fires RF 20 s vložkou dekor cihly patří do řady hořáků Mystic Fires, které vytváří pocit pravého hoření patentovanou 3D technikou. Oheň je tvořen projekcí LED diod (Glow-effect) a jemné vodní páry, která prostupuje z hořáku. Doba hoření při plném naplnění zásobníku vodou je cca 12 hodin. Ovládání je dálkové s možností nastavení plamene. Hořák netopí. Pro instalaci je nutná elektrická zásuvka.

50.021,-
 
 
 
 

Členství v asociacích

Kontakty