Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Volně stojící elektrické krby

 

Elektrický krb RubyFires Cadiz MDF beige s hořákem Top Flame Palloni

Elektrický krb RubyFires Cadiz MDF beige

Elektrický krb RubyFires Cadiz MDF beige s elektrickým hořákem Top Flame Palloni má římsu z lakované MDF v béžové barvě. Hořák Top Flame Palloni se ovládá ručně přepínáním na různé úrovně. V první poloze je simulace hoření bez topení. V druhé poloze krb topí na výkon 1 kW a v třetí poloze topí na výkon 2 kW. Krb si můžete objednat i s hořáky Mystic Fires RF 10, Mystic Fires RF 20 s cihlovým efektem nebo hořák Top Flame TT 1500, který se ovládá dálkovým ovládáním.

31.812,-
 
Elektrický krb RubyFires Cadiz + hořák top Flame Palloni

Elektrický krb RubyFires Cadiz

Elektrický krb RubyFires Cadiz s elektrickým hořákem Top Flame  Palloni má římsu z přírodního kamene v leštěné povrchu. Hořák Top Flame Palloni se ovládá ručně přepínáním na různé úrovně. V první poloze je simulace hoření bez topení. V druhé poloze krb topí na výkon 1 kW a v třetí poloze topí na výkon 2 kW. Krb si můžete objednat i v jiných variantách přírodního kamene a s hořáky Mystic Fires RF 10, Mystic  Fires RF 20 s cihlovým efektem nebo hořák Top Flame TT 1500, který se ovládá dálkovým ovládáním. V objednávce uveďte provedení římsy krbu z přírodního kamene - beige, white nebo black.

40.281,-
 
Elektrický krb RubyFires Kreta Mini s hořákem Mystic Fires RF 30

Elektrický krb RubyFires Kreta Mini

Elektrický krb RubyFires Kreta Mini elektrickým hořákem Mystic Fires RF30 má římsu z přírodního kamene v leštěné povrchu. Hořák  Mystic Fires RF 30 vytváří pocit pravého hoření patentovanou 3D technikou. Oheň je tvořen projekcí LED diod (Glow-effect) a jemné vodní páry, která prostupuje z hořáku. Doba hoření při plném naplnění zásobníku vodou je cca 8 - 10 hodin. Ovládání je dálkové s možností nastavení plamene. Dále je hořák vybaven termostatem. Výkon záleží na nastavení a je 1000-2000 Wattů. Pro instalaci je nutná elektrická zásuvka.  Krb si můžete objednat i v jiných variantách přírodního kamene a s hořáky Mystic Fires RF 10, Mystic Fires RF 20 s cihlovým efektem nebo hořák Top Flame TT 1500, který se ovládá dálkovým ovládáním. V objednávce uveďte provedení římsy krbu z přírodního kamene - beige, white nebo black.

64.070,-
 
Elektrický krb RubyFires Cadiz rohový s elektrickou vložkou Mystic Fires RF 10

Elektrický krb RubyFires Cadiz MDF beige rohový

Elektrický krb RubyFires Cadiz MDF beige rohový s elektrickým hořákem Mystic Fires RF 10 má římsu z lakované MDF v barvě béžové. Krb si můžete objednat i s hořáky Mystic Fires RF 20 s cihlovým efektem nebo hořák Top Flame TT 1500, který se ovládá dálkovým ovládáním.

68.910,-
 
Elektrický krb RubyFires Nero + vložka RF 10

Elektrický krb RubyFires Nero

Elektrický krb RubyFires Nero se skládá z krbové římsy z leštěného přírodního kamene a krbové vložky Mystic Fires RF 10, která vytváří pocit pravého hoření patentovanou 3D technikou. Oheň je tvořen projekcí LED diod (Glow-effect) a jemné vodní páry, která prostupuje z hořáku. Doba hoření při plném naplnění zásobníku vodou je cca 8 - 10 hodin. Ovládání je dálkové s možností nastavení plamene. Dále je hořák vybaven termostatem. Výkon záleží na nastavení a je 750-1500 Wattů. Pro instalaci je nutná elektrická zásuvka.

74.403,-
 
Elektrický krb RubyFires Cadiz rohový s elektrickou vložkou Mystic Fires RF 10

Elektrický krb RubyFires Cadiz rohový

Elektrický krb RubyFires Cadiz rohový s elektrickým hořákem Mystic Fires RF 10 má římsu z přírodního kamene v leštěné povrchu. Krb si můžete objednat i v jiných variantách přírodního kamene a s hořáky Mystic Fires RF 20 s cihlovým efektem nebo hořák Top Flame TT 1500, který se ovládá dálkovým ovládáním. V objednávce uveďte provedení římsy krbu z přírodního kamene - beige, white nebo black

75.141,-
 
 
 
 

Členství v asociacích

Kontakty