Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Mohlo by Vás zajímat

Bio krby? Realizace nebyla nikdy jednodušší!

Patříte mezi milovníky moderních stylů a designů? Pokud vám design a vzhled vašeho domu není lhostejný, jistě oceníte naše velmi kvalitní, perfektně vypadající a úžasně praktické bio krby.

 

Kvalitní matrace jsou zárukou kvalitního odpočinku

Také občas slyšíte od známých nebo od členů rodiny, že se špatně vyspali? I vám se to občas přihodí? Nebo je to pravidelný a častý jev? Aby byl člověk doma spokojený, byl dobře naložen a v práci podával 100% výkony, musí být odpočinutý.

 

 

Kvalita do Vaší ložnice

Pokud jste došli k přesvědčení, že vybavení Vaší ložnice už si zaslouží obnovu, pak za Vámi přicházíme s pár tipy pro to, jak svou ložnici proměnit opět v útulné a moderní místo pro Váš kvalitní odpočinek a klidný spánek.

 

Vše pro dům, dílnu a zahradu

Zařizujete rodinný dům se zahradou nebo postupně obnovujete vybavení domu, dílny a zahrady? Máme pro Vás velký výběr zahradní techniky, ručního i elektrického nářadí i vychytávek jako jsou robotické vysavače nebo sekačky.

 

Velký výběr hraček na VeselýKlaun.cz

VeselýKlaun.cz si pro Vás přichystal obrovský výběr hraček. Na našem e-shopu najdete jak hračky pro kluky a hračky pro holky, tak i hračky pro nejmenší.

 

Profi rekonstrukce interiérů, koupelen i celých bytů

Plánujete rekonstrukci bytu nebo domu? Rekonstrukce Vodička - jsme tu pro vás! Navrhneme vzhled, domluvíme se s vámi, uděláme, uklidíme. Máme zkušenosti jak s dílčími rekonstrukcemi, jako jsou rekonstrukce bytových jader, nebo rekonstrukce koupelny, ale hravě zvládneme i rozsáhlé rekonstrukce bytu či domu.

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty