Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Bio krby? Realizace nebyla nikdy jednodušší!

Patříte mezi milovníky moderních stylů a designů? Pokud vám design a vzhled vašeho domu není lhostejný, jistě oceníte naše velmi kvalitní, perfektně vypadající a úžasně praktické bio krby. Realizace těchto nevšedních pomocníků ve vaší domácnosti, nebyla nikdy jednodušší. Nepotřebujete totiž žádné stavební povolení a ani není na místě velký zásah do samotného interiéru. Stačí si pouze vybrat takový bio krb, jaký se vám bude líbit a můžete začít ladit svůj obývací pokoj, kancelář či kuchyň k obrazu svému.

Nevšední bio krby. Realizace během několika minut a dokonalý zážitek.

Nevšední zážitky, na sebe s našimi bio krby jistě nenechají dlouho čekat. Tento fascinující doplněk na sebe upoutá pozornost v každé místnosti. Některé druhy bio krbů jsou dokonce přenosné, což vám umožní snadnou manipulaci se samotným krbem. Zdobit tak takovýto bio krb, může hned několik místností najednou. Jelikož si bio krby sami dovážíme od výrobců, můžeme vám nabídnout maximální spokojenost. To vše a ještě mnohem více vás čeká s našimi bio krby. Realizace a samotná radost z tohoto velmi praktického doplňku na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Zárukou našich bio krbů je především správné hoření a také bezpečnost provozování. Díky našim dlouholetým zkušenostem s prodejem těchto bio krbů, realizacemi, instalacemi a samotným zabudováním si troufáme říci, že svým klientům nabízíme, jen to nejlepší. Váš nový bio krb, jsme rovněž schopni i designově začlenit do vašeho stávajícího interiéru.

Bio krb v kuchyni, obývacím pokoji nebo v pracovně

Záleží pouze na vás, kde vám bude bio krb dělat společnost. Umístit ho můžete například do obývacího pokoje a to rovnou pod váš televizní přijímač. Jak je to možné? Naše bio krby na biolíh jsme totiž schopni umístit tak, aby v žádném případě neohrozily vás ani vaší TV. Některé bio krby můžete mít například i ve vaší kuchyni, kde vám budou dělat společnost při kuchtění či ve vaší pracovně, kde si bio krb můžete umístit například na pracovní stůl. Žádný kouř, žádné dřevo, jiskry ani špína, pouze jen dokonalý pocit z dokonalého praskání otevřeného ohně.

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty