Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Kvalitní matrace jsou zárukou kvalitního odpočinku

Matrace z pěny Flexifoam

Také občas slyšíte od známých nebo od členů rodiny, že se špatně vyspali? I vám se to občas přihodí? Nebo je to pravidelný a častý jev? Aby byl člověk doma spokojený, byl dobře naložen a v práci podával 100% výkony, musí být odpočinutý. Kvalitní odpočinek je velice závislý na kvalitě spánku. A na kvalitu spánku mají samozřejmě obrovský vliv matrace, na které každý večer uléháme a na kterých každou noc trávíme několik hodin, v součtu za život až třetinu života.

Jaký typ matrace je ten správný

Latexová matrace Vhodnost matrace závisí jak na tom, v jakém stavu jsou Vaše záda, jak moc na záda „trpíte“, ale i na tom, jestli máte raději tvrdší nebo měkčí matraci. Vzhledem ke stavu zad většiny populace jsou však stále oblíbenější matrace, které zaručují perfektní přizpůsobení matrace tělu. Jde o tzv. pěnové matrace, které mohou být ze studené pěny, líné pěny, nebo pěny Flexifoam R. Podobně výborné vlastnosti mají také latexové matrace, které jsou navíc velmi vhodné pro alergiky.

Anatomický polštář zdarma

Anatomický polštář zdarma ke každé matraciMy si to uvědomujeme a přicházíme za Vámí s nabídkou vybraných kvalitních a osvědčených matrací. Najdete u nás nejen kvalitní levné matrace, ale i zajímavé akce na matrace, jako jsou například matrace 1+1 zdarma, kdy získáte za cenu jedné matrace hned matrace dvě. Navíc získáte automaticky ke každé matraci anatomický polštář zdarma. Další výhodou je a možnost zatočit si na kole štěstí pro další bonus, kterým je buď anatomický polštář, nebo sleva na nákup.
 

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty