Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Profi rekonstrukce interiérů, koupelen i celých bytů

Plánujete rekonstrukci bytu nebo domu? Rekonstrukce Vodička - jsme tu pro vás! Navrhneme vzhled, domluvíme se s vámi, uděláme, uklidíme. Máme zkušenosti jak s dílčími rekonstrukcemi, jako jsou rekonstrukce bytových jader, nebo rekonstrukce koupelny, ale hravě zvládneme i rozsáhlé rekonstrukce bytu či domu.
Záleží na vás, v jaké fázi nás přizvete, nicméně my jsme zvyklí dělat práci o začátku až do konce. Tedy od návrhu, přes vybourání, výstavbu až po úklid a předání.

Rekonstrukce bytového jádra

Už je Vaše staré bytové jádro zašlé, oprýskané, zkrátka už se na něj nemůžete ani podívat? Už s tím doopravdy chcete něco udělat? Ať už víte co, nebo ne, pomůžeme Vám s tím. Umíme dělat na přání a samozřejmě také dokážeme poradit, kudy do toho. Rekonstrukcí bytových jader jsme dělali už spoustu a víme, co a jak. Vyhovíme i náročným požadavkům, posuneme příčku, zmenšíme kuchyň, spojíme záchod s koupelnou, jak jen si budete přát… Rekonstrukce bytového jádra se s námi nemusíte bát. S rekonstrukcemi bytových jader máme bohaté zkušenosti.

Rekonstrukce koupelny

Máte starou koupelnu, která volá po rekonstrukci? Už Vám koupelna tzv. padá na hlavu? Nejvyšší čas začít s její rekonstrukcí. Rekonstrukce koupelen je činnost, kterou se zabýváme od počátku našeho podnikání.
Rekonstrukce koupelen provádíme v regionu pardubického a hradecké kraje, dále ve středních Čechách, v Praze a v Čechách severních.
Rekonstrukce koupelny provádíme od A do Z, tedy tzv. na klíč. Záleží však pouze na vás. Domluva je možná téměř na všem. Možná si chcete vybourat starou koupelnu sami, možná si sami uděláte nějaké odborné práce, nebo si na ně seženete řemeslníka. Stačí se s námi domluvit.
Podívejte se u nás na webu na naši práci a na to, jak provádíme rekonstrukce koupelen.

Rekonstrukce interiéru

Potřebuje už interiér Vašeho bytu změnu? Bydlíte už ve svém bytě dlouho a interiér bytu už volá po rekonstrukci? U nás v Rekonstrukce Vodička jsme připraveni pro Vás zrealizovat rekonstrukci interiéru bytu tzv. od A do Z. To znamená od úvodní konzultace a návrhu interiéru, přes vybourání, až po samotnou realizaci a samozřejmě kompletní úklid, po kterém následuje předání hotové rekonstrukce bytu.
Uděláme, cokoliv, na čem se domluvíme. V rámci rekonstrukce interiéru posuneme příčky nebo je vybouráme, uděláme podhledy, nové podlahy, namontujeme nové dveře a okna, uděláme nové omítky, zkrátka vše, co patří ke kompletní rekonstrukci bytu a to včetně odborných prací (elektro, topenářské práce, vodoinstalace, pokládka dlažeb a dalších potřebných činností)

Ať už chcete provést rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci koupelny, nebo kompletní rekonstrukci bytu či domu, poptejte nás. Probereme s Vámi vaše představy a připravíme Vám nabídku. Volejte 739 559 211.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty