Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Velký výběr hraček na VeselýKlaun.cz

HračkyVeselýKlaun.cz si pro Vás přichystal obrovský výběr hraček. Na našem e-shopu najdete jak hračky pro kluky a hračky pro holky, tak i hračky pro nejmenší. Sortiment máme rozdělen do kategorií, a proto můžete vybírat například dřevěné hračky, hračky na zahradu a na písek, auta a dopravní prostředky, panenky nebo stavebnice (včetně stavebnice Merkur) a další a další hračky a věcičky pro kluky, holky a pidilidičky.

Panenky

PanenkyPanenky - s čím jiným by si měla Vaše malá princezna hrát! Veselý Klaun zná dívčí zálibu v panenkách, a proto má připravenou širokou nabídku panenek a všeho, co k panenkám patří. Sledujeme, co frčí a proto máme vždy v sortimentu ty nejoblíbenější panenky. Najdete tak u nás Barbie, Baby Annabell i Chou Chou. Panenky se však neobejdou bez kočárku, postýlky a dalšího potřebného vybavení.

 

Plyšové hračky

Plyšové hračky, hřejiví plyšáciJedním z nejoblíbenějších oddělení našeho e-hopu jsou plyšové hračky a mezi nimi jsou jednoznačnými favority hřejiví plyšáci. Někdy se jim také říká plyšáci do mikrovlnky, protože se ohřívají právě v mikrovlnné troubě, aby pak mohli nakumulované teplo „odevzdat“ Vašemu dítěti. Mezi plyšáky si můžete vybrat snad ze všech zvířátek včetně těch, která znáte ze zoologických zahrad. Pořiďte svým dětem plyšáka, vždyť se s nimi tak krásně usíná…

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty