Vše pro dům, dílnu a zahradu

Zařizujete rodinný dům se zahradou nebo postupně obnovujete vybavení domu, dílny a zahrady? Máme pro Vás velký výběr zahradní techniky, ručního i elektrického nářadí i vychytávek jako jsou robotické vysavače nebo sekačky. Vše v několika cenových variantách od levných produktů, přes produkty s výborným poměrem ceny a užitku až po zahradní techniku těch nejprestižnějších světových značek

Kvalita pro Vaši zahradu

Zahradní traktory na Vaši zahraduVaše zahrada zaslouží pozornost po celý rok. Proto i my pro Vás máme připraveno veškeré vybavení tak, abyste se o Vaši zahradu mohli po celý rok správně starat. Najdete u nás provzdušňovače trávy (tzv. vertikutátory), sekačky na trávu, fukary a vysavače, zahradní traktory, motorové pily, elektrické nůžky na živý plot a další stroje na zahradu a zahradní nářadí. Vše s jistotou záručního i pozáručního servisu.

Vybavení dílny pro kutily i profesionály

Ruční i elektrické nářadíJsme přesvědčeni, že si u nás vyberete, ať už jste jen občasný kutil, nebo jste kutliství doslova propadli, nebo jste profesionál, který se řemeslem živí a nepustí nářadí za celý den z ruky. Najdete u nás nářadí značkové nářadí např. značky BOSCH nebo Narex, ale i nářadí nižší cenové hladiny ovšem s výborným poměrem ceny k užitku. Elektrické nářadí i ruční nářadí máme na skladě, takže odesíláme ihned po potvrzení objednávky.

Vy odpočívejte a bavte se, nechte za sebe pracovat roboty…

Robotické sekačky, robotické vysavačeVrcholem naší nabídky jsou roboti - robotičtí pomocníci nejen na zahradu, ale i do domácnosti. Robotické sekačky na trávu a robotické vysavače usnadní práce na zahradě i domácí práce. Vy tak budete mít mnohem více času na sebe, na rodinu i na svoje koníčky. Pro vlastníky bazénů máme připraven y robotické bazénové vysavače a pro větší čistotu Vaší domácnosti také bezdotykové odpadkové koše.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty