Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Bio krb bez komínu Brasa Murano opět v Jak se staví sen

Bio krb Brasa Murano KRB Z JAK SE STAVÍ SEN

Designéři Anna Lacová a Jan Ranný si opět vybrali bio krb bez komínu jako hlavní prvek rekonstruovaného interiéru v novém dílu pořadu Jak se staví sen. Bio krb Brasa Murano je zaujal moderním designem a zároveň i dostupností díky nízké pořizovací ceně. Nechte se inspirovat pořadem Jak se staví sen v sobotu 25. února od 18.00 na TV Prima Family

Jsme hrdí na to, že již několikrát si designéři a architekti pořadu Jak se staví sen vybrali bio krby exkluzivně dodávané naší společností Respektus.
Důvodem byla a je kvalita bez kompromisů (jedná se o krby se skutečným ohněm a proto bezpečnost a certifikace pro bio krby musí být podmínkou) a jedinečný design.


Bio krby bez komínu dodávané naší firmou se staly "hvězdami" několika dílů tohoto pořadu a vždy na sebe poutaly zaslouženou pozornost. Co nás těší nejvíce, jsou kladné ohlasy na bio krby od obdarovaných rodin. To, že bio krby opravdu používají, je zřejmé díky tomu, že pravidelně dodáváme bio líh do jejich rekonstruovaných domovů.


V minulých dílech jste mohli vidět například bio krby Decoflame World Plaza, Decoflame New York Plaza, Decoflame San Diego, Brasa Camden a Brasa Avani. Záznamy z těchto dílů najdete po kliknutí na linky, které jsou uvedené u těchto krbů.


Bio krby bez komínu Brasa jsou vyráběny v USA, podle nejpřísnějších amerických standardů na bezpečnost a ochranu spotřebitele. Všechny typy bio krbů jsou velmi jednoduché na instalaci. Krby na biolíh Brasa Murano za nízkou pořizovací cenu nabízí jak bezpečné provedení, tak velmi povedený design.


V tomto dílu show Jak se staví sen se dozvíte, pomocí jakých triků lze i z panelového bytu vytvořit útulný prostor, ke kterému ladí například i hořící bio krb.
 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty