Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Bio krb Brasa a elektrický krb Tulp opět v Jak se staví sen

Biokrb Brasa a elektrický krb Tulp

Designéři pořadu Jak se staví sen opět zavítali do showroomu Respektus. Kvalitní bio krby bez komínu a elektrické krby vytvoří v každém interiéru jedinečnou atmosféru. Dívejte na Jak se staví sen na TV Prima v sobotu 28. května!
 

Simona Fritz www.simdesign.cz, uznávaná česká designérka, založila koncepci přestavby obývacího pokoje na souznění s ohněm. Jako hlavní krb zvolila tentokrát elektrický krb Tulp M-Fire 40. Tento velmi oblíbený model má stejně jako další elektrické krby Tulp jedinečný design, dálkové ovládání a samozřejmě i možnost topení.

Jako další designový prvek použila stolní biokrb Brasa Avani. Biokrby Brasa Avani jsou krásné stolní biokrby, díky kterým můžete mít skutečný oheň kdekoliv, doma, na terase nebo na balkónu. Můžete je jednoduše přenášet, keramické tělo je vyvedeno v několika barevných kombinacích. Intenzita plamene je nastavitelná. Unikátním prvkem je možnost ve speciálně uzpůsobeném hořáku nechat rozpouštět originální vůně, které provoní Váš interiér.

Dívejte se na pořad TV Prima Jak se staví sen v sobotu 28. května. Již nyní Vám můžeme prozradit, že proměna se povedla a oba dva krby způsobily opravdové nadšení.

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty