Bio krb Decoflame New York Plaza zazářil v pořadu Jak se staví sen

Již podruhé si designéři pořadu Jak se staví sen vybrali krb Decoflame. Poprvé si biokrb zvolil Radovan Mačák, nyní se dánský bio krb Decoflame zalíbil Ladislavu Rendlovi a Kamile Douděrové.


Důvod je jasný: Krb byl vždy synonymem rodinné pohody. Ale v moderních bytech a domech většinou chybí komín, nutný pro klasický krb. Řešením je bio krb. Dánský Decoflame je špičkou v oboru, všechny krby se vyrábějí ručně s důrazem na prvotřídní kvalitu, nadčasový design a absolutní bezpečnost. Krby Decoflame najdete v soukromých rezidencích, luxusních restauracích a hotelech a v úspěšných firmách. Designéři spolupracující na pořadu Jak se staví sen sledují světové trendy a proto jim bio krby bez komínů Decoflame nemohly uniknout.


Dvojice, která si obývací pokoj nechala předělat, byla krbem v pokoji překvapena a doslova nadšena. Do té doby netušili, že existuje skutečný krb se skutečným plamenem, který funguje i bez napojení na komín. Podívejte se na tento díl zde (reportáž z naší prodejny je od 11. minuty 40. vteřiny, šťastné majitele bytu, nadšené z krbu uvidíte od 34,5. minuty :

 

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty