Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Bio krby Planika v showroomu Respektus!

Začali jsme spolupracovat s nejvýznamnějším a největším výrobcem biokrbů! Bio krby bez komínu Planika koupíte nyní v showroomu Respektus!

S radostí Vám oznamujeme, že naše společnost, největší prodejce značkových kvalitních biokrbů v ČR, začala spolupracovat se světovou jedničkou v oboru, společností Planika. Bio krby Planika uvidíte v našem showroomu Respektus a samozřejmě je můžete objednávat na našem e-shopu.
 

Planika je nejznámější výrobce bio krbů, je proto logické, že naše společnost se stala exkluzivním prodejcem pro bio krby Planika. Krby na biolíh Planika se vyznačují špičkovou kvalitou, unikátním designem a krásným plamenem. Bio krby Planika představují absolutní jedničku v oboru. Inovace, vlastní vývojové oddělení, spolupráce s vyhlášenými designéry, kvalita zpracování a bezpečnost krbů Planika udělaly z této značky ikonu mezi bio krby

Bio krby Planika můžete koupit jako nástěnné, volně stojící a nebo můžete samostatné hořáky Planika použít při realizaci krbu na míru. Bio krby Planika uvidíte v našem showroomu Respktus, Vinohradská 43, Praha 2 nebo je jednoduše kupte na našem e-shopu.  

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty