Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Bio krby slouží jako zdroj tepla - energetický audit zdarma!

Biokrby Decoflame a TULP jsou nejenom designovým doplňkem vašeho domova, ale slouží i jako plnohodnotný zdroj tepla. Nechte si zdarma udělat energetický audit nebo energetickou bilanci topení bio krbem od specialisty!
 

Spolupracujeme se společností ČeCh projekt s.r.o. Ta byla založena v roce 1996 a jejím hlavním zaměřením je projektová a inženýrská činnost v oblasti energetiky - vytápění, větrání a úspor tepla občanských a obytných budov, rodinných domů i průmyslových objektů a provozoven.

ČeCh projekt je také oblastní zástupce pro prodej biokrbů Decoflame na Pardubicku a náš výhradní energetický poradce pro celou ČR a SR. Biokrb nemusí pouze sloužit k dekorativním účelům, ale dobře funguje jako zdroj tepla.
U ČeCh projektu můžete bio krby Decoflame nejenom vidět a objednat, ale dále vám nabízí výpočet tepelných ztrát (jak moc biokrbem můžete pokrýt vytápění), energetické hodnocení spotřeby tepla, návrh vhodného osazení krbu s ohledem na distribuci tepla do prostoru, případný projekt potrubí pro rozvod tepla po bytě/domě.

ČeCh projekt s.r.o. vám mimo jiné může zpracovat průkaz energetické náročnosti budov (PENB). V případě, že uvažujete o zakoupení a osazení biokrbu, je vhodné toto promítnout i do průkazu ENB, neboť částečný provoz biokrbu má vliv na celkové spotřeby tepla roční a může vylepšit celkové hodnocení objektu.

Dále nabízí, že výpočet tepelné ztráty domu/bytu po místnostech a případný návrh distribuce tepla od krbu. Energeticky může zhodnotit, kolik se uspoří za klasické vytápění a kolik se protopí biokrbem, tj. energetické roční a hodinové bilance. V případě rozvodu tepla od biokrbu navrhne rozvody VZT, uložení, zakrytí…..

Pokud zakoupíte biokrb, cena za projekt vám bude odečtena z ceny krbu. Ceník je ke stažení v pravém dolním rohu.
 

soubor ke stažení

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty