Decoflame bio krby obdržely certifikát SITAC potvrzující jejich naprostou bezpečnost

Bio krby Decoflame byly schváleny švédskou certifikační organizací SITAC jako naprosto bezpečné. SITAC uplatňuje jedny ze světově nejpřísnějších požadavků na bezpečnost. Biokrby Decoflame byly testovány na bezpečnost konstrukce, zpracování, zavěšení na zeď a dále pak na neškodlivost výparů. Bio krby Decoflame uspěly naprosto bez výhrad!
 

Bio krby v současné době nepodléhají v EU žádným normám na bezpečnost. Na trhu je velký počet nekvalitních a případně i nebezpečných biokrbů. Je pouze na výrobci, jak kvalitně a bezpečně bio krb vyrobí.

Dánský Decoflame vždy dbal nejen na jedinečný design, zpracování bez kompromisů a především na bezpečnost provedení. Bio krby Decoflame jsou konstruovány tak, aby se nadměrně nezahřívaly, aby teplo nepronikalo do okolí a do stěn, aby hořák vydržel vysoké teploty bez jakýchkoliv změn. Hořáky jsou dále konstruovány tak, aby hoření probíhalo za teplot, při kterých nevznikají žádné škodlivé látky.

Biokrby Decoflam podstoupily několikaměsíční testy ve švédském SITACU, jedné ze světově nejpřísnějších certifikační a atestační organizaci. Bio krby Decoflame byly certifikovány jako naprosto bezpečné! Jak jejich zpracováním a konstrukcí, tak i neškodlivostí spalování.

Rozhodujete-li se pro bio krb, myslete na to, že se jedná o skutečný krb a skutečný oheň. Pouze bezpečný bio krb je ten vhodný. Výhodná cena na internetu se vám vůbec nemusí vyplatit...

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty