Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Nové levné bio krby od Bio-Blaze

Nové levné bio krby Bio-Blaze

Uvedli jsme na trh nové levné bio krby od belgické firmy Bio-Blaze. Konečně můžete koupit velmi kvalitní, ale přitom levné bio krby a podívat se na jejich krásný plamen v showroomu Respektus.

Tato firma nabízí jak nástěnné bio krby, tak i volně stojící levné bio krby v mnoha provedeních, kombinacích materiálu a hořáků. Hledáte-li biokrby levně, ale přitom Vám záleží na kvalitě a na bezpečnosti provozu, pak bio krby na biolíh Bio-Blaze jsou tou ideální volbou. Hitem v této kategori biokrbů je masivní nástěnný biokrb Bio-Blaze Diamond za 13,140 Kč. Jeho krásný plamen můžte vidět na vlastní oči v našem showroomu.

Bio krby od belgické firmy Bio-Blaze Vás upoutají hlavně kvalitním zpracováním a faktem, že krby jsou za zajímavou cenu.  V nabídce najdete i nejmenší námi  nabízený levný bio krb Bio-Blaze Picollo, tak i nejoblíbenější z nástěných krbů Bio-Blaze Diamond. Obohatili jsme i nabídku příslušenství o ohnivzdorné kamínky a imitace dřevěných polínek . Prohlídněte si sekci produkty - Biokrby. Věříme, že si každý u nás vybere krb, který bude jeho interiéru a potřebám nejlépe vyhovovat.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty