Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Novinka - začali jsme dovážet americké bio krby Brasa

Bio krb Brasa Avani

Podařilo se nám vyjednat exkluzivní zastoupení amerického výrobce Brasa. Bio krby Brasa se vyznačují ojedinělým designem a kvalitou odpovídají přísným americkým standardům. Horkou novinkou jsou stolní biokrby. Dopřejte si krásný plamen na Vaší terase nebo balkónu za zajímavou cenu!
 

Biokrby Brasa jsou vyráběny v USA, podle nejpřísnějších amerických standardů na bezpečnost a ochranu spotřebitele

Jedná se o krásné bio krby s úžasným designem. Stolní biokrby Avani a Mercer jsou naprostou novinkou v české republice. Biokrb Avani má keramické tělo s možností různých barevných variant, biokrb Mercer má naopak unikátní mramorové tělo.

Moderní design ze stolních biokrbů  dělá vhodný doplněk Vašeho bytu – sami si rozhodněte, kde živý oheň chcete mít. Jestli v nepoužívaném krbu, jako stolní dekoraci nebo pro relaxaci v koupelně. A nebo na Vašm balkónu, terase nebo u bazénu.

Jednoduše všude, kde si chcete přirozenou energii ohně vychutnat.
 

Biokrby Brasa Hudson a Brasa Murano jsou volně stojící krby, které Vás zaujmou designem, kvalitou, krásným plamenem a také cenou. Podařilo se nám jako nejvýznamnějšímu prodejci biokrbů v ČR dojednat s americkým výrobcem velmi výhodné cenové podmínky. Dopřejte si kvalitní krásný biokrb i Vy!

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty