Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Začali jsme do ČR dovážet grily O-Gril

O-Gril je mimořádně výkonný gril, který bude ozdobou Vašeho grilování. Jedná se přitom o vysoce skladný gril, který můžete jednoduše skladovat doma nebo přenášet na piknik, kempování nebo dovolenou.

Plynové grily O-Gril byly oceněny několika cenami za jejich neotřelý design. V roce 2007 se staly absolutním vítězem International Design Awards v kategorii Patio / Garden. A v roce následujícím obdržely bronzovou medaili v soutěži International Design Excellence Awards.

Chcete stylově grilovat steaky, klobásy, kuřata, žebra nebo zeleninu? Nechcete, aby Váš gril Vám díky své velikosti překážel a nebyl skladný nebo abyste se za jeho design styděli? Nechcete mít drahý gril, ale gril za rozumné peníze? Chcete mít odlišný gril, který je barevný, klidně i v metalíze? Pak kupte O-Gril, opravdu přenosný gril na propan butan, který můžete připojit na PB kartuše nebo na PB láhev.

Dále na našem e-shopu nebo v showroomu na adrese Vinohradská 43, Praha 2, můžete zakoupit designové speciality - grily a přenosná ohniště od holandského výrobce Tulp.

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty