Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Zahradní krby

Zahradní krby zpříjemní Vaše posezení na zahradě, terase nebo balkónu. Pohled na plápolající oheň, který Vám zahradní krby poskytnou, přispěje k podvečerní relaxaci po náročném dni. Na výběr pro Vás máme bohatou nabídku - designové zahradní krby na biolíh, plynové zahradní krby. Zahradní bio krby tvoř luxusní estetický doplněk na terasách, balkónech, zahradách nebo například u bazénů. Také můžete zahradní krby najít u vchodů do restaurací nebo barů.
Zahradní bio krby Decoflame, Brasa, Safretti, Ruby Fires hoří na biolíh, holandské zahradní krby Tulp fungují buď na propanbutan nebo na dřevo. Krby na biolíh můžete samozřejmě díky jejich provozu bez tvorby zplodin nebo sazí používat i v interiéru.
Dopřejte si večerní romantické posezení u ohně. Zahradní krby jsou zárukou příjemného posezení.

 

 
 

Zahradní krby - design a využití

Všechny zahradní krby mají jedinečný moderní design a jsou velmi jednoduše použitelné a snadno se obsluhují. Ať už se jedná o zahradní bio krby, zahradní plynové krby, všechny krby jsou v prvotřídní kvalitě a vyznačují se špičkovým designem.
Zahradní krby najdou uplatnění nejen na zahradě, ale i na balkóně nebo u bazénu. Jako dekorační prvky jsou zejména zahradní bio krby využívány i luxusními restauracemi a hotely v halách a recepcích.
Pokud byste si nevěděli rady s výběrem nebo se neorientovali v sortimentu zahradních krbů, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom, kde vám specialisté podrobně vše vysvětlí.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty