Provoz eshopu www.danske-krby.cz byl ukončen.
Nové objednávky již nepřijímáme.

Případně nás kontaktujte na info@respektus.cz.

Děkujeme

Více informací

Zahradní plynové krby

Plynové zahradní krby budou úžasným designovým doplňkem Vaší zahrady. Zejména plynové venkovní krby jsou opravdu originálním a zároveň funkčním kouskem, který vzbudí pozornost a dodá Vaším prostorům lesk a navodí pocit luxusu. Navrhoval ho holandský desgner Wim van Zandvoort. Tento plynový zahradní krb nenechá nikoho chladným.
Plynové zahradní krby Tulp se hodí nejen na zahradu, terasu, do pergoly nebo k bazénu, ale také nacházejí uplatnění ve venkovních prostorách v hotelech a restauracích jako estetický a luxusní doplněk.
Plynové zahradní krby fungují na propan butan, který je lehce dostupný v lahvích např. na benzínových pumpách. Stačí už pak pouze stlačit knoflík a na své terase nebo zahradě vykouzlíte útulnou atmosféru.
Nechte se unést luxusem a krásným designem a vyberte si některý z plynových zahradních krbů.

 

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce.

 

Nezaujaly vás plynové venkovní krby Tulp? Nemáte rádi plyn? Zkuste se porozhlédnout dál, v kategorii zahradní krby, pro Vás máme také zahradní bio krby.Pokud se jen rozhlížíte, co byste si ještě pořídili za doplňky, pak doporučujeme Vaší pozornosti kategorii Doplňky pro bio krby a biolíh. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit, náš tým vyškolených odborníků Vám ochotně pomůže s výběrem ať už zahradního krbu na biolíh, nebo jakéhokoliv jiného krbu či doplňku.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o slevách, akčních cenách a nových produktech, vložte svou e-mailovou adresu

nebo zrušit odběr

 
 

Členství v asociacích

Kontakty